Главное меню

Одно окно

Услуги, тарифы

"Коммунальная грамотность населения"

Передача показаний по водомерам

Участки

Образец паспорта готовности

Заявление на электронное извещение

"Камунальная граматнасць насельніцтва"

Перадача паказанняў па вадамерах

ГРАФIК

асабістага прыёму грамадзян і юрыдычных асоб, міністрам, намесьнікамі міністра, начальнікамі ўпраўленняў і самастойных аддзелаў цэнтральнага апарату міністэрства

 

Прозвішча Імя імя па бацьку

пасаду

час прыёму

№ каб.

Замяшчэнне на час

адсутнасці

пытанні

Церахаў

Аляксандр 

Аляксандравіч

Міністр жыллёва-камунальнай

гаспадаркі

 

1-я серада кожнага

месяца

08.00-13.00

 

510

Трубіла

Генадзь

Аляксеевіч

каб. 510

фарміраванне і рэалізацыя дзяржаўнай палітыкі ў жыллёва-камунальнай гаспадарцы

Папярэдні запіс на прыём да Міністра і кансультаванне ажыццяўляецца па 

тэл. 200-15-45 (каб. 516);

 Трубіла

Генадзь

Аляксеевіч

першы намеснік

міністра

2-я, 5-я серада кожнага

месяца

08.00-13.00

 

510

Смірноў Віталь Аляксеевіч

каб. 510

 

жыллёвай гаспадаркі

Смірноў Віталь Аляксеевіч

намеснік Міністра

3я, 4-я серада

 кожнага

месяца

08.00-13.00

 

510

 Трубіла

Генадзь

Аляксеевіч

каб. 510

 

эканамічнага характару

Папярэдні запіс на прыём да Першага намесніка Міністра і намеснікам Міністра, кансультаванне ажыццяўляецца спецыялістам па тэл. тэл. 200-15-45 (каб. 516).

Кавецкая Вольга Леанідаўна

начальнік аддзела юрыдычнай працы і кадраў

3-і чацвер

кожнага месяца

08.00-13.00

 

513

Герман

Вольга  

Аляксандраўна

каб. 512

 

Жыллёвыя праваадносіны, ўлік для паляпшэння жыллёвых умоў, прадастаўленне дзяржаўных жылых памяшканняў, карыстанне інтэрната

Літвінчук Наталля Васільеўна

начальнік упраўлення эканомікі

 

2-й панядзелак

 кожнага месяца

08.00-13.00

 

603

Раманькова

Ала Міхайлаўна

каб. 602

эканамічнай палітыкі

Тоўсцік

Марына Анатольеўна

начальнік упраўлення

камунальнай гаспадаркі і энергетыкі

2-ой аўторак

кожнага месяца

08.00-13.00

 

703

Тімошкіна

Святлана  

Васільеўна

каб. 701

 водазабеспячэння і водаадвядзення, радыяцыйнага кантролю пітной вады і аб'ектаў галіны, абыходжання з камунальнымі адходамі і рытуальна-пахавальнага абслугоўвання насельніцтва

Рамашка

Андрэй 

Валер'евіч

начальнік упраўлення жыллёвай гаспадаркі

2-я серада

кожнага месяца

08.00-13.00

 

605

Мацюхоў

Андрэй Віктаравіч

каб. 606

 

 жыллёвых адносін, зместу, рэканструкцыі, мадэрнізацыі і рамонту жыллёвага фонду, набыцці ва ўласнасць жылых памяшканняў

Акстилович

Генадзь 

Рамановіч

начальнік аддзела па працы са зваротамі

грамадзян, СМІ

 

1-я серада

кожнага месяца

08.00-13.00

 

505

Тоўсцік

Марына Анатольеўна

каб. 703

 справаводства па лістах, скаргах і заявах грамадзян, кантроль за іх разглядам, узаемадзеяння са СМІ 

Белясова

Таццяна 

Віктараўна

начальнік аддзела метадалогіі бухгалтарскага ўліку

1-ы чацвер

кожнага месяца

08.00-13.00

 

607

Марчанка

Таццяна Аляксандраўна

каб. 621 

 метадалагічнае кіраўніцтва бухгалтарскім улікам і справаздачнасцю падпарадкаваных арганізацый,

 

 

      

Заўвага:

папярэдні запіс на прыём да Міністра і кансультаванне ажыццяўляецца спецыялістам па тэл. 200-15-45 (каб. 516);

папярэдні запіс на прыём да Першага намесніка Міністра і намеснікам Міністра па тэл. 200-15-45 (каб. 516).