Главное меню

Одно окно

Услуги, тарифы

"Коммунальная грамотность населения"

Передача показаний по водомерам

Участки

Образец паспорта готовности

Заявление на электронное извещение

"Камунальная граматнасць насельніцтва"

Перадача паказанняў па вадамерах

Графік

асабістага прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб кіраўніцтвам БАУП «Упраўленне ЖКГ»

Імя па бацьку

Пасада Дні прыёму грамадзян Замяшчэнне на час адсутнасці

Максімчук Аляксандр Аляксандравіч

Генеральны дырэктар

1-я серада кожнага месяца

14.00-20.00

каб. 36 

Камянец Генадзь Сцяпанавіч

Камянец Генадзь Сцяпанавіч

Першы намеснік генеральнага дырэктара

3-я серада кожнага месяца

14.00-20.00

каб. 32 

 Гашаў Андрэй Генадзевіч

Герезо Генадзь Станіслававіч

Намеснік генеральнага дырэктара

2-я серада кожнага месяца

14.00-20.00

каб. 34 

Гашаў Андрэй Генадзевіч

Гашаў Андрэй Генадзевіч

Намеснік генеральнага дырэктара

2-я серада кожнага месяца

14.00-20.00

каб. 32/1

Герезо Генадзь Станіслававіч

 

УВАГА:

Папярэдні запіс на прыём і кансультаванне ажыццяўляецца сакратаром прыёмнай па тэл. +375-162-27-92-51 (каб. 36).


 

Графік 

правядзення "прамой тэлефоннай лініі" кіраўніцтвам БАУП "Упраўленне ЖКГ" у II квартале 2020 г.

 

Праводзіць
"Прамую тэлефонную лінію"
Дата / час
правядзення
Нумар
тэлефона
Замяшчэнне на
час адсутнасці
Максімчук Аляксандр Аляксандравіч
Генеральны дырэктар
23.05.2020
09.00 - 12.00
8 (0162) 
27-92-50
Камянец Генадзь Сцяпанавіч
Камянец Генадзь Сцяпанавіч
Першы нам. генеральнага дырэктара
27.06.2020
09.00 - 12.00
8 (0162) 
27-92-50
Герезо Генадзь Станіслававіч
Герезо Генадзь Станіслававіч
Нам. генеральнага дырэктара
25.04.2020
09.00 - 12.00
8 (0162) 
27-92-50
Гашаў Андрэй Генадзевіч
Гашаў Андрэй Генадзевіч
Нам. генеральнага дырэктара
11.04.2020
09.00 - 12.00
8 (0162) 
27-92-50
Герезо Генадзь Станіслававіч

 

ГРАФІК

правядзення выязных прыёмаў грамадзян генеральным дырэктарам БАУП "Упраўленне ЖКГ" і яго намеснікамі на 2020 г

Імя па бацьку Пасада Месца правядзення Дата правядзення
Максімчук Аляксандр Аляксандравіч генеральны дырэктар

Маларыцкі раён 

1 квартал

Столінскі раён

2 квартал

г. Баранавічы

3 квартал

Камянецкі раён

4 квартал
Камянец Генадзь Сцяпанавіч   першы нам. генеральнага
дырэктара   

Бярозаўскі раён

1 квартал

Пружанскі раён

2 квартал

Іванаўскі раён

3 квартал

Брэсцкі раён

4 квартал
Герезо Генадзь Станіслававіч нам. генеральнага
дырэктара

Жабінкаўскі раён

1 квартал

Драгічынскі раён

2 квартал

Лунінецкі раён

3 квартал

Пінскі раён

4 квартал

Гашаў Андрэй Генадзевіч

нам. генеральнага
дырэктара

Баранавіцкі раён

1 квартал 

Ганцавіцкі раён

2 квартал

Івацэвіцкі раён

3 квартал

Ляхавіцкі раён

4 квартал